DEPA – Gesellschaft für Kranausleger

DE | EN

Dzień dobry!

Dziękujemy za nawiązanie z nami kontaktu. Chcieliby Państwo dowiedzieć się o nas więcej lub zwrócić się do nas z konkretną sprawą? Prosimy o wypełnienie naszego formularza, a my niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.
Dziękujemy!

Formularz kontaktowy, z którego zamierzają Państwo skorzystać, wymaga podania podstawowych danych osobowych w postaci; imienia, nazwiska, oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Państwu na zadane pytanie. Mogą Państwo podać nam również swój numer telefonu, byśmy mogli skontaktować się z Państwem telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Formularz do kontaktu

Warto wiedzieć, że:

Administratorem podanych danych osobowych stanie się TEKRA sp. z o. o. z siedzibą w 66-620 Gubin, ul. Przemysłowa 1.

Mogą Państwo skontaktować się z nami dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

W dowolnym momencie mogą Państwo cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy nas o tym poinformować.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –udzielenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Państwa pytanie.

Dbamy o Państwa dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, mogą Państwo skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - od 25 maja 2018 roku jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Przemyslowa 1, PL - 66-620 Gubin